Haber
Altay Teknik Direktörü Mustafa Ati Göksu: ‘Maç berabere bitti’
![](https://esenlerajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/altay-teknik-direktoru-mustafa-ati-goksu-mac-berabere-bitti-GBjcXOjB.webp)
Altay Teknik Müdürü Mustafa Ati Göksu, Göztepe mağlubiyetinin ardından, “Maçın hakkı beraberlikle sonuçlandı. Son saniyelerde kaybettiğimiz için üzgünüz.”
Trendyol 1. Lig’in 4. haftasında Altay, Göztepe’ye 1-0 mağlup oldu. Maçın ardından açıklama yapan Altay Teknik Müdürü Tuna Üzümcü, “Öncelikle maçın bitimine 20 saniye kala gol yiyip kaybettiğimiz için üzgünüz. Bundan sonra toparlanıp lige devam edeceğiz. Lig” dedi. – İZMİR