Haber

BUÜ’de masa tenisi turnuvası sona erdi

BURSA (İGFA) – Birimler arasındaki bağı güçlendirmek ve çalışanların motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası, yapılan son çalışmaların ardından sona erdi. Kadın ve erkeklerin diğer kategorilerde yarıştığı düzenlemede en uygun olanlar mutlaka bulundu. BUÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ferudun Yılmaz, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramiz Arabacı ve üniversite yöneticileri tarafından takdim edildi.

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı çalışanı Elvan Arslan, geniş bir katılımla organizasyonun bayanlar kategorisinde birinci oldu. İkinciliği Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı çalışanı Halide Üzü, üçüncülüğü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Renkin Eynihan ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü çalışanı Zübeyde Özdemir paylaştı.

Mühendislik Fakültesi çalışanı Gürbüz Akın Alkan’ın birinci olduğu erkekler kategorisinde Sağlık Bilimleri Enstitüsü çalışanı Safi Kavallı ikinci, İç Hizmetler Müdürlüğü çalışanı Rıdvan Kaya ve İskender Gözütok birinci oldu. İnşaat İşleri Dairesi çalışanı üçüncü sırayı paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu