Yaşam

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı Aile Dizisinin İlk Tanıtımı Herkesi Yükseltti!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın üstlendiği Aile dizisinin tanıtımı yıllar sonra ekranlara geri döndü. İki dev ismin uyumu herkesi büyüledi. Tanıtım yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada gündem oldu. Peki kim ne dedi? Promosyon beğenildi mi?

Birçok başarılı diziye imza atan Ay Yapım bu sezon yine gümbür gümbür geliyor. Yıllardır dizilerde görmediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı ekrana getirmek herkesi heyecanlandırdı.

Aile dizisi ile izleyici karşısına çıkacak olan Kıvanç Tatlıtuğ’u Aslan, Serenay Sarıkaya’yı Devin olarak göreceğiz.

Sopranos dizisinden uyarlanacak olan dizide ailesinden kalan bir gece kulübü işleten Aslan ile Aslan’ın ailesine manevi destek veren Devin’in hikayesini izleyeceğiz.

Ayrıca dizinin ekibi patlamak üzere… Nejat İşler, Parıltı Sürer, Levent Ülgen, Yurdaer Okur, Canan Ergüder gibi başarılı isimleri göreceğiz.

Geçtiğimiz günlerde Aile dizisinin merakla beklenen afişi yayınlandı. Tatlıtuğ ve Sarıkaya’nın uyumu görenleri de mest etti.

Ve nihayet, Family dizisinin ilk teaser’ı sonunda yayınlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın ortasındaki uyum izleyenleri bir kez daha ayağa kaldırdı.

Tanıtım yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada gündem oldu.

Nasıl buldun? izleyecek misin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu